Vizitky

Prezentujte se v těch nejlepších barvách

KRAS, tisk bílou

Věříme papíru stejně jako Vy. A velmi rádi se Vám staneme partnery při realizaci Vašich originálních vizitek. Ať už se budou držet barev firemní identity či se bude jednat o soukromé sebevyjádření. Z vlastní zkušenosti i odvahy pro zdánlivě neralizovatelné víme, že možností provedení je přemnoho. A prototypy jsou naší oblíbenou doménou.

Vybírat u nás můžete z široké nabídky grafických a jiných speciálních papírů. Ideální pro toto využití je držet se vyšších gramáží cca od 250 g či se odhodlat pro kašírování čili slepení více vrstev dohromady.

Každý papír je uzpůsoben jinému druhu tisku, s čímž Vám samozřejmě rádi poradíme. Ovládáme také tisk bílou na tmavé podklady. Od jednoduchých tiskových řešení vede nedlouhá cesta ke speciálním ražbám jako je hotfoil (horká ražba) a emboss (slepotisk), které dodávají vizitkovým kartám elegantní a originální vzhled. Luxusním nadstandardem je také zlacení ořízky.

Tradiční velikost vizitek odpovídá 85 x 55 mm nebo 90 x 50 mm. Jsme ale otevřeni také netradičním formátům. Základem pro úspěšnou realizaci je dodání grafických podkladů v křivkách. Je tu však také možné sdělit nám pouze své vize a nechat grafický návrh na nás.

V ceně zakázky obdržíte také papírovou krabičku v barvě Vašich vizitek.

Kontaktní informace