Věříme papíru

Jsme grafická, tiskařská a knihařská dílna se vkusem a odhodláním pro zdánlivě nerealizovatelné. Šijeme tiskneme, vážeme, a to vše s láskou k papíru. Fungujeme také jako obchod s grafickými papíry. Sídlíme v Olomouci od roku 2016.

Grafické papíry

Ondřej

Mistr výroby i kreativy. Náčelník, který si pamatuje čísla všech papírů a vždycky ví, jakou technologii použít. Pokud hledáte správnou cestu ke svému prototypu a realizaci netradičních zakázek, neváhejte ho oslovit jako průvodce. Jo a mimochodem, je také autorem všech fotografií, které na tomto webu vidíte. 

Honza S.

Potřebujete-li zajistit tisk, obraťte se na našeho Honzu Stříbrného, v oboru nejzkušenějšího. Je tady také pro Vaši sazbu knih či realizaci publikací. V minulosti pracoval například v nakladatelství Votobia a Periplum, nyní sází už jen výhradně s námi.

Grafické papíry
Grafické papíry

Honza A.

Rozvážný mistr produkce a e-shopu. Pod rukama mu projde většina menších zakázek a stará se také o expedici Vašich papírových objednávek z e-shopu. Rád se Vám bude věnovat i na místě a poradí se správným výběrem.

Vlasta

Královna výroby, technické realizace prototypů, šamanka šicího stroje, kreativní duše, která si poradí s každým nelehkým úkolem, ani nemrkne. S radostí a přesností sešije koptskou vazbu, nakašíruje sendvič nebo vyladí zlatou ořízku Vašich vizitek. Umí to také se sítem.

Grafické papíry

Kontaktní informace

Provozovna + fakturace:

Centrum grafických papírů s.r.o.
Na Letné 113/1, 77900 Olomouc
IČ: 05255091
DIČ: CZ05255091

Číslo účtu: 9499403001/5500

 

Sledujte nás: 

739662711 – Ondřej Hruška: obchod

733422974 – Jan Adámek: obchod

obchod@graficke-papiry.cz – Jan Světlík, Juraj Šefčík

fakturace@graficke-papiry.cz – finance

 

 

Otevírací doba:

po–pá 9–17

 

Aktuálně a bezpečně:

Naše dílna je stále v provozu. E-shop funguje bez přestání. Zásilky opouští výrobu den co den. 

Případné konzultace však prosím směřujte na telefon či e-mail. 

Osobní převzetí hotové zakázky možné vždy v závislosti na aktuálních protiepidemických opatřeních.

: