Věříme papíru

Jsme grafická, tiskařská a knihařská dílna se vkusem a odhodláním pro zdánlivě nerealizovatelné. Šijeme tiskneme, vážeme, a to vše s láskou k papíru. Fungujeme také jako obchod s grafickými papíry. Sídlíme v Olomouci od roku 2016.

413a0949_x

Ondřej

Mistr výroby i kreativy. Náčelník, který si pamatuje čísla všech papírů a vždycky ví, jakou technologii použít. Pokud hledáte správnou cestu ke svému prototypu a realizaci netradičních zakázek, neváhejte ho oslovit jako průvodce. Jo a mimochodem, je také autorem všech fotografií, které na tomto webu vidíte. 

Juraj

Principál Juraj je tu pro všechnu zábavu jako jsou Vaše svatby, večírky a další ceremonie, na které potřebujete zajistit tiskoviny. Rád také poradí všem domácím tvůrcům s jejich menšími zakázkami a zákazníkům bez dřívější zkušenosti s tiskem. A pokud máte zájem o horkou ražbu, nemohli jste si vybrat lépe.

413a0771_x
413a0893_x

Honza S.

Potřebujete-li zajistit tisk, obraťte se na našeho Honzu Stříbrného, v oboru nejzkušenějšího. Je tady také pro Vaši sazbu knih či realizaci publikací. V minulosti pracoval například v nakladatelství Votobia a Periplum, nyní sází už jen výhradně s námi.

Honza A.

Rozvážný mistr produkce a e-shopu. Pod rukama mu projde většina menších zakázek a stará se také o expedici Vašich papírových objednávek z e-shopu. Rád se Vám bude věnovat i na místě a poradí se správným výběrem.

413a0928_x
413a0869_x

Štěpánka

Kapitánka onlinu. Spravuje web, e-shop a stará se o Vaše sociální blaho na Facebooku i Instagramu. Se svými kreativními nápady se čas od času vrhá také do offline víru výroby.

Vlasta

Královna výroby, technické realizace prototypů, šamanka šicího stroje, kreativní duše, která si poradí s každým nelehkým úkolem, ani nemrkne. S radostí a přesností sešije koptskou vazbu, nakašíruje sendvič nebo vyladí zlatou ořízku Vašich vizitek. Umí to také se sítem.

413a0837_x

Kontaktní informace

Provozovna + fakturace:

Centrum grafických papírů s.r.o.
Na Letné 113/1, 77900 Olomouc
IČ: 05255091
DIČ: CZ05255091

Číslo účtu: 9499403001/5500

 

Sledujte nás: 

obchod@graficke-papiry.cz

725 027 014 – Juraj – svatby

fakturace@graficke-papiry.cz – Ondřej – papír, firmy

obchod@graficke-papiry.cz – Honza Světlík – knihy, publikace

733 422 974 – Honza Adámek – tisk

 

 

Otevírací doba:

po–pá 9–17

 

Aktuálně a bezpečně:

Naše dílna je stále v provozu. E-shop funguje bez přestání. Zásilky opouští výrobu den co den. 

Případné konzultace však prosím směřujte na telefon či e-mail. 

Osobní převzetí hotové zakázky možné vždy v závislosti na aktuálních protiepidemických opatřeních.

:

Papír s Vámi! 👋

Přihlaste se k odběru našeho měsíčního newsletteru!

Budete tak blízko informacím o nových papírech, tiskových možnostech a dalších novinkách, které nás v dílně vytrhávají z každodenní produkční reality.

Nespamujeme! Slibujeme.

privacy policy