Tisk bílou

Nejen na černé

černý papír

Pro naše zákazníky zajišťujeme velice žádaný tisk bílou barvou. A to především na vlastní laserové tiskárně OKI 9542. Bílý toner je umístěn jako první a zajišťuje tak kvalitní soutisk s dalšími barvami již od jednoho průjezdu. Pro tisk bílou je vhodná celá řada našich tmavých papírů a kartonů.

Lze použít černé, hnědé recyklované, ale i tmavší barevné a metalické materiály. Široké spektrum aplikací nabízí transparentní a metalizované samolepky, které rovněž potiskujeme a kde náš digitální stroj nahrazuje sítotisk.

Tisk bílou umožňuje jinak nemyslitelné aplikace, použití papíru barveného ve hmotě tam, kde se jinak musela nanášet tlustá vrstva barvy. Vzniká tak široké spektrum možností pro moderní stylovou komunikaci.

Příprava dat: Bílá je definována jako přímá barva pod názvem WHITE_INK, jako zástupná barevnost se používá 100% Magenta. Prvkům, které mají zároveň barevný přetisk je třeba nastavit přetisk jak tahu, tak výplně. Pro dokonalé výsledky pracujeme se zmenšením bílého podtisku o 0, 10, 3 bodu. Lze tisknout jak křivková, tak rastrová data. 

Pokud výše napsanému nerozumíte, obraťte se na nás a my vám data pro tisk připravíme.

Velikost archu může být od A4 až po 330 x 700 mm.

Umíme zajistit i velkoformátové aplikace na UV flatbedu nebo sítotiskem.

Kontaktní informace