Jste ambiciózní grafik na volné noze bez produkčního zázemí, který je zvyklý svým klientům navrhovat a dodávat výrobky na nejvyšší úrovni a dle světových standardů? Vítejte.

Na práci tohoto typu naše firma vyrostla. Dle vizuální identity (CI) navrhneme a nakoupíme papír, který můžete postupně odebírat, může to být materiál, který nikdo jiný v republice nemá. Dle stanoveného rozpočtu navrhneme typ řešení (myslete prosím na to, že v našem oboru není horní hranice toho, co se dá nacenit a vždy existuje levnější varianta). Jsme zvyklí pracovat pro živnostníky i milionové korporace, pro které je kvalitní firemní komunikace otázkou cti. Vizitky, visačky, zápisníky, kalendáře, obálky, hlavičkové papíry, pohlednice, brožury, knihy, kalendáře, PF, složky, diplomy….nekonečno

Náš tip: Často se setkáváme s tím, že ambice grafika, které jsme před chvílí oslavovali, jsou příliš velké. Konzultujte váš projekt od začátku. Pomůžeme vám vaše skvělé návrhy usadit do produkční reality, jakkoliv je tento termín pro nás mnohem širší než pro většinu firem v oboru.