Firma

Identita pro malé živnostníky i velké korporace

KRAS, tisk bílou

Potřebujete vyřešit celkovou firemní identitu či jen vymyslet novou podobu vizitek? Jsme tu pro Vás! Pro živnostníky i milionové korporace, pro které je kvalitní firemní komunikace otázkou cti.

Čím se odlišujeme? 

Jsme grafická, tiskařská a knihařská dílna soustředící se na ruční práci a výběr těch nejlepších materiálů. Jsme ideálním partnerem, pokud se chcete odlišit od konkurence. Máme rádi výzvy a nebráníme se originálním nápadům či prototypování.  

Co pro Vás zajistíme? 

Škála našich schopností je téměř superhrdinská. Na jednom místě tu můžete vyřešit své vizitky, zápisníky, kalendáře, obálky, hlavičkové papíry, pohlednice, brožury, knihy, kalendáře, PF, složky, diplomy a další merkantilie, které Vás napadnou. 

Ve všech případech se nemusí jednat pouze o jednoduchý tisk, ovládáme také tisk bílou na tmavé povrchy, spojujeme více vrstev papíru do tzv. sendviče, umíme to s horkou ražbou i slepotiskem. Porozhlédněte se v sekci našich služeb

Jak s námi spolupracovat?

Na základě vizuální identity navrhneme a nakoupíme papír, který budete postupně odebírat. A může to být klidně materiál, který nikdo jiný v republice nemá. Dle stanoveného rozpočtu navrhneme typ řešení a vyjdeme Vám maximálně vstříc. Sjednejte si osobní schůzku, zavolejte s podrobnými informacemi a nebo se s námi spojte prostřednictvím e-mailu. 

Kontaktní informace