Jádro našich aktivit tvoří prodej a distribuce speciálních, designových a výtvarných papírů a obálek. Vše, co děláme začíná a končí u papíru.

Věříme, že právě dnes, kdy produkce tištěných materiálů do jisté míry ustupuje, má smysl pracovat právě kvalitními a zajímavými materiály z naší nabídky. Bezdřevého ofsetu a lesklé křídy se neštítíme, ale v našich zásobách je nenajdete.

Náš sortiment zahrnuje nenatírané papíry Munken, ražené papíry Mohawk, široké spektrum barevných kartonů, od levnějších, vhodných pro výtvarné výchovy, po prémiovou značku Pop‘Set, recyklované papíry kraftové hnědé i relativně novou značku Crush v několika odstínech. Dále metalické papíry Gallaxy a Majestic, celé spektrum černých papíru a kartonů, mramorové papíry, široký výběr ražených nebo krémových materiálů. Výčet završují šedé lepenky od 0,5 do 3mm a bílo-šedé kalendářové lepenky.

Našimi zákazníky jsou tiskárny, reklamní a grafická studia, individuální výtvarníci, podnikatelé hledající originální prezentaci své firmy, páry připravující svatbu, kulturní a vzdělávací instituce i festivaly.

Papír prodáváme od jednoho archu ve velikosti A4 nebo B1 (70x100cm). Je možné papír formát na jakékoliv standardní nebo nebo originální formáty, ovšem za předpokladu, že zákazník kupuje celý základní formát – B1.

Skladem držíme přes 200 druhů papíru, obálek a lepenek v rozsahu gramáží 80-1500g

Cenové hladiny odvisí od objednávaného množství, do zprovoznění on-line katalogu prosím konzultujte vaši poptávku na e-mailu nebo telefonicky.

Objednávky papíru a obálek vyřizuje Renata Nakládalová (tel. 608 326 948) (e-mail obchod@graficke-papiry.cz)

0

Start typing and press Enter to search